Nowy wzór strony dla Restauracji

Strony Internetowe dla Restauracji

Na bazie doświadczeń ze współpracy z Restauratorami oraz tworzenia dla nich stron WWW, przygotowaliśmy najnowszy wzór – New Vision. Projekt ten łączy wszystkie zalety poprzednich realizacji oraz uwzględnia wszelkie uwagi, które pojawiły się na przestrzeni kilku lat. Naszym wyzwaniem było przygotowanie projektu, który zachwyci wyglądem, przy jednoczesnym dbaniu o użyteczność i przejrzystość. Kolejnym priorytetem była potrzeba wyeksponowania zdjęć potraw, ponieważ coraz więcej Restauratorów posiada piękne, profesjonalne zdjęcia własnych potraw. W efekcie powstał ciekawy wzór, który przedstawiamy poniżej.

Wygląd

Projekt ma układ modułowy, czyli jest podzielony na wyraźne sekcje. Każda z nich odpowiada za konkretny temat. Na górze strony znajduje się duża przestrzeń graficzna, która może być uzupełniona zdjęciem lub filmem. Duży element graficzny przyciąga uwagę, dlatego warto umieścić tam wysokiej jakości zdjęcie lub film. Istnieje wiele możliwości zorganizowania strony głównej, tak aby maksymalnie dostosować się do profilu oraz charakteru danego lokalu gastronomicznego.

Funkcjonalność

Cechą, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale jest jednym z najważniejszych elementów i powodem, dla którego w ogóle stronę WWW się tworzy, jest jej użyteczność. W dużym uproszczeniu chodzi o to, aby maksymalnie uprościć proces decyzyjny oraz zakupowy. Mowa tu o jasnym podziale treści, widocznych przyciskach „Zamów online”, widocznej zakładce kontakt, przejrzystym koszyku itd.

Klient, który wchodzi na stronę WWW musi szybko zorientować się gdzie są najważniejsze informacje, bezproblemowo zapoznać się z ofertą oraz zamówić jedzenie. Wszystko szybko, intuicyjnie i wygodnie. Nasi UX designerzy przeprowadzili szereg testów, aby osiągnąć najlepszy efekt. Poniżej przykład naszego klienta i zawsze widoczne przyciski CTA – wzywające do działania.

Zdjęcia

Jedną z najważniejszych sugestii ze strony Restauratorów, była możliwość wyeksponowania zdjęć potraw. Wielu z nich zainwestowało w profesjonalne sesje fotograficzne, rozumiejąc, że w branży gastronomicznej potrawy muszą zachęcać swoim wyglądem. Stworzyliśmy projekt, który pozwala na pokazywanie jedzenia, lokalu i pracy w estetyczny sposób. Poniżej przykłady naturalnych zdjęć restauracji PizzaBurg:

Restauratorzy

Od momentu powstania New Vision nasi klienci bardzo chętnie decydują się własnie na ten wzór. Poniżej kilka linków do stron, które działają w oparciu o nowy projekt:

https://www.pizzburg.pl/

https://www.apetitokonin.pl/

https://www.mlekiemimiodem.com.pl/

https://www.burgerynoca.pl/

https://www.maxwok.pl/

Jeżeli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego i zastanawiasz się nad nową stroną z systemem zamawiania jedzenia online, zadzwoń, a my przygotujemy Ci stronę do testu za 0 zł bez żadnych dodatkowych zobowiązań! kliknij –> Kontakt