#PosilekDlaLekarza – dołącz do akcji restauratorów i klientów

Posiłek Dla Lekarzy – pomoc, która opłaca się wszystkim!

Restauratorzy ratują służbę zdrowia, lekarzy i obsługę szpitali, a klienci ich wspomagają. Tak można podsumować akcję #PosilekDlaLekarza organizowaną przez zrzutka.pl. Działa to tak: różne osoby w ramach akcji #PosilekDlaLekarza wpłacają na konto zrzutki.pl pieniądze, restauracje przygotowują i dostarczają jedzenie do szpitali, a zrzutka.pl wypłaca im wynagrodzenie. Takie działanie poza tym, że jest niesamowicie szlachetne, wspierające i ludzkie, daje również inne korzyści:

1. Restauracje nie ponoszą żadnych kosztów. Koszty pokrywane są przez zrzutka.pl
2. Możliwość reklamy.
3. Większy respekt społeczny.
4. Możliwość załatania dziury w budżecie restauratorów – teraz każde pieniądze są „w cenie”.

Wsparcie restauracji
Tak na stronie zrzutki.pl piszą organizatorzy:

„Drodzy Państwo,

Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia.

Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach i tych, które się nimi opiekują.”

Wszystkich restauratorów zachęcamy do wzięcia udziału:
Strona zrzutki – https://zrzutka.pl/posilekdlalekarza
Formularz zgłoszeniowy – https://forms.gle/chLWU6gJqoD5nDMj6