Materiały na FB | 14.02.2022 | Tłusty Czwartek, Dostawy

Tłusty Czwartek to święto, które można kreatywnie wykorzystać w mediach społecznościowych restauracji i zachęcić gości do wizyty w lokalu — wystarczy użyć naszych materiałów!

Drugim tematem, któremu poświęciliśmy darmowe grafiki, jest możliwość dostawy zamówienia do domu klienta — wielu gości ceni restauracje za tę opcję.

Zapraszamy do pobierania!

Wskazówka 1 – Jak pobrać grafikę: Kliknij wybraną grafikę, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy w tę grafikę i wybierz „Zapisz grafikę jako…”.

Wskazówka 2 – Teksty: Propozycje tekstów do postów znajdują się na dole wpisu.

Tłusty Czwartek

Dostawy

Propozycje tekstów

Post 1: „Tłusty Czwartek”

Tłusty czwartek jest świętem, które uwielbiają niemal wszyscy. Tego dnia można, a wręcz należy, objadać się pączkami. 🍩 Jeśli tego nie zrobimy – grozi nam nieszczęście przez kolejny rok. Tak mówi jeden ze związanych z tym świętem przesądów.

Lecz zanim sięgniecie po słodkiego pączka na deser, pamiętajcie o sycącym obiedzie. Z chęcią nakarmimy Was w naszej restauracji — odwiedźcie nas już teraz!

www.twoja-strona.pl

Post 2: „Dostawy”

Lutowa pogoda nadal nas nie rozpieszcza — za oknami jest chłodno i ponuro 😒 Wielu z Was wypatruje cieplejszych dni i tęskni za wizytami w naszej restauracji! Na szczęście my mamy dla Was rozwiązanie!

Nasi dostawcy z przyjemnością dostarczą Wam ulubione dania prosto do Waszych domów. Wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej lub telefonicznie! 🙂

www.twoja-strona.pl