Materiały na FB | 27.12.2021 | Sylwester | Noworoczne życzenia/postanowienia

Koniec grudnia to oczywiście Sylwester oraz nadchodzący Nowy Rok. Przygotowaliśmy dla Was grafiki, które możecie wykorzystać w swoich profilach na Facebooku.

Zapraszamy do pobierania!

Wskazówka 1 – Jak pobrać grafikę: Kliknij wybraną grafikę, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy w tę grafikę i wybierz „Zapisz grafikę jako…”.

Wskazówka 2 – Teksty: Propozycje tekstów do postów znajdują się na dole wpisu.

Sylwester

Noworoczne życzenia/postanowienia

Propozycje tekstów

Post 1: „Sylwester”

Koniec roku to czas podsumowań mijających dwunastu miesięcy, a Sylwester to wspaniała okazja na bal, przyjęcie czy imprezę. Ludzie spotykają się, by pożegnać stary rok i z optymizmem wejść w nowy. Takim imprezom zazwyczaj towarzyszą odpowiednie napoje i smaczne jedzenie.

Jeśli nie macie pomysłu, co podać podczas sylwestrowej imprezy, sprawdźcie nasze menu – z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

www.twoja-strona.pl

Post 2: „Noworoczne życzenia/postanowienia”

Za kilka dni powitamy Nowy Rok. Dla jednych ten dzień to czas postanowień i radykalnych zmian w życiu, inni uważają, że to tylko początek roku, a w ich życiu nie trzeba nic zmieniać.

Bez względu na to, do której grupy należycie, w Nowym Roku życzymy Wam wszystkiego wspaniałego! Oby ten czas przyniósł same dobre rzeczy, takie jak dobre jedzenie!

A najlepsze posiłki znajdziecie w [NAZWA RESTAURACJI]! Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku będziecie do nas wpadać równie często, jak w zeszłym!

www.twoja-strona.pl