Najlepszy system POS dla restauracji – poznaj RePOS od Restaumatic

Najlepszy system POS dla restauracji

Doskonale wiemy, jakim utrudnieniem dla restauracji jest brak dobrego systemu do zarządzania. Szukasz najlepszego systemu POS dla gastronomii lub Twój dostawca wypowiedział umowę? Poznaj historię Pawła, który skorzystał z systemu RePOS.

Dlaczego system POS dla restauracji?

Na początku był chaos. To nie mit o powstaniu świata, ale historia Pawła, początkującego restauratora z Poznania. Jego pizzeria opierała organizację głównie w pliku z arkuszem kalkulacyjnym, a zamówienia spływały na tradycyjne karteczki.

Proste rozwiązania sprawdzały się przez kilka miesięcy, ale im więcej spływało zamówień, tym więcej pojawiało się pomyłek. Coraz częściej klienci skarżyli się na błędy w dostawach lub długi czas ich realizacji. To wpłynęło na ich opinię na temat restauracji i spowodowało odejście do konkurencji

Sprzedaż szybko zaczęła spadać. Frustracja rosła nie tylko wśród klientów, ale także jego pracowników. Dlatego Paweł podjął się gaszenia pożaru. Zaczął czytać poradniki na temat podnoszenia zarządzania restauracją. Zdecydował, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z systemu POS. Poprzez wyszukiwarkę Google trafił na RePOS od Restaumatic. Postanowił nawiązać z nami współpracę. W ramach systemu otrzymał narzędzie panel restauratora, czyli działający w przeglądarce program do samodzielnej edycji menu i zbierania statystyk sprzedaży. Odpowiedział on na jego wyzwania. Ta decyzja okazała się kamieniem milowym w rozwoju jego biznesu. Zobacz, jakie zalety systemu RePOS dostrzegł Paweł.

Wybór najlepszego systemu POS ułatwi sprawną obsługę klientów w restauracji.

Zalety współpracy z Restaumatic

  • Szybkość i dokładność: kiedy masz dużo klientów, musisz być szybki i dokładny. RePOS pomaga w sprawnym przetwarzaniu zamówień, bez pomyłek.
  •  Kontrola nad zamówieniami: już nie musisz szukać zamówień na karteczkach lub w arkuszu Excela. W panelu restauratora wszystkie informacje są w jednym miejscu – na tablecie, telefonie lub komputerze. Możesz łatwo znaleźć wszystkie zamówienia, dane klientów, informacje o kurierach i inne dane nt. restauracji.
  • Raportowanie: zamiast liczyć wszystko ręcznie, panel restauratora sam generuje dla Ciebie raporty. To oznacza, że możesz szybko zobaczyć, ile zarobiłeś, ile zamówień zrealizowałeś itp.
  • Więcej czasu na obsługę klienta: kiedy używasz RePOS, nie tracisz czasu na szukanie karteczek czy wprowadzanie danych do pliku. Zamiast tego możesz skupić się na obsłudze klientów i sprawić, że będą mieli pozytywne doświadczenia z restauracją i chętniej do niej wracali.
  • Wsparcie marketingowe: nie tylko możemy przygotować dla Ciebie stronę internetową z systemem zamówień, ale także wesprzeć funkcjami marketingu automatycznego, takimi jak generator kodów rabatowych czy kampanie SMS. 
Zalety RePOS i panelu restauratora.

Dzięki wprowadzeniu systemu RePOS Paweł zyskał solidnego partnera, który pomaga mu w prowadzeniu restauracji. Od teraz pracuje szybciej i sprawniej! Jego sprzedaż nie tylko osiągnęła poziom sprzed kryzysu, ale także zaczęła dynamicznie rosnąć z każdym miesiącem (średnio o 5-10%). Skąd to wiedział? Oczywiście ze szczegółowych statystyk, które posiada system panel restauratora. Więcej o przydatnych dla niego funkcjach napisaliśmy poniżej.

Najlepszy POS dla restauracji - przydatne funkcje.

Funkcje RePOS i panelu restauratora, z których możesz skorzystać

Poniżej przedstawiliśmy elementy, na których najbardziej zależało restauratorowi. Podzieliliśmy nasze rozwiązania pod kątem wyzwań, z którymi mierzą się osoby zajmujące się gastronomią. 

System RePOS i panel restauratora umożliwiły Pawłowi efektywną i szybką obsługę gości restauracji. Dodatkowo pozwoliły na uruchomienie kampanii promocyjnych, które pomogły w przyciągnięciu nowych klientów. Akcje marketingowe stały się również dla niego sposobem na wzmocnienie relacji z klientami, którzy chętniej do niego wracali.  

Więcej o stosowanych przez niego Marketingu automatycznym przeczytasz w artykule “Jak wykorzystać popularne święta, żeby zwiększyć sprzedaż w restauracji?“

Paweł łatwo zintegrował system z systemami kasowymi. Dzięki RePOS mógł liczyć na płynne przeprowadzanie transakcji i zwiększenie obrotów. Ponadto restaurator odkrył nowe sposoby obsługi zamówień i zmaksymalizował swoje zyski.

Ty również możesz to zrobić. Postaw na najlepszy system POS dla restauracji, zautomatyzuj proces obsługi i zwiększ swoje obroty.

Skorzystaj z POS najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb!

Dzięki współpracy z nami otrzymasz:

  • Wsparcie wdrożeniowe i opieka specjalisty,
  • Jasny system rozliczeń,
  • Projekt www z możliwością zamówień online,
  • Funkcje dostosowane do prowadzenia restauracji,
  • Nieustanny rozwój systemu na podstawie sugestii klientów.

Rozpocznij swoją przygodę z systemem RePOS. Wypełnij formularz i podaj kontakt do siebie, a nasz specjalista porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania. Chcesz zobaczyć, jak RePOS działa w praktyce? Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną prezentację systemu, która potrwa zaledwie 10 minut!

W Restaumatic zajmuję się zarządzaniem komunikacją marketingową i zespołem projektowym w obszarze UX, UI i SXO.