Giełda Kurierów – znajdź najkorzystniejszą dostawę

Nowość w produktach. Giełda Kurierów

Szykujemy rewolucję w zarządzaniu dostawami! Już wkrótce w RePOS pojawi się nowa opcja, która umożliwi porównanie cen i wybranie najtańszego kuriera z dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z Giełdą Kurierów (GK). 

Giełda Kurierów – co to jest?

Giełda Kurierów to opcja, która już wkrótce będzie dostępna dla wszystkich użytkowników systemu RePOS. Dzięki niej będzie można wybrać kuriera z listy i zlecić mu dostawę. Obecnie dostępny jest Wolt Drive. W niedalekiej przyszłości planujemy dołączyć do Giełdy Kurierów innych popularnych dostawców.

giełda kurierów - korzyści

Giełda Kurierów – korzyści dla restauracji

Jest to szczególnie przydatna funkcja, kiedy chcemy sprawdzić możliwe opcje na dostawę zamówienia do klienta. Do najważniejszych zalet Giełdy Kurierów należą:

  • nowe możliwości dostawy w momencie, gdy Twoi kierowcy będą zajęci,
  • optymalizacja pracy kurierów, która pozwoli na obniżenie kosztów dostawy, 
  • porównanie cen i możliwość wybrania najtańszego kuriera z dostępnych na rynku.

Dodatkową zaletą jest możliwość poznania kosztu i czasu dostawy zanim skorzysta się z kuriera. Pozwala to na podjęcie decyzji, na którą formę dostawy do klienta warto postawić – własną czy zewnętrznej firmy. 

Giełda Kurierów - czy opłaca się

Jak uruchomić Giełdę Kurierów – kontakt z nami

Jesteś naszym klientem? Zanim uruchomimy Giełdę Kurierów, sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję RePOS-a. Następnie zgłoś się do nas na maila contact@restaumatic.com i dopytaj o jego cenę. Pracownik obsługi klienta:

  1. Przekieruje do Wolt Drive i innych dostawców, którzy pojawią się w naszej ofercie w przyszłości.
  2. Dopełni formalności.
  3. Aktywuje Giełdę Kurierów w systemie, żeby móc zobaczyć ją w swoim panelu. 

Po naszym wdrożeniu, możesz przejść do kroku 2, czyli korzystania z Giełdy Kurierów w RePOS. Poniżej opisaliśmy, jak to zrobić:

Giełda Kurierów - jak ją aktywować

Potrzebujesz pomocy przy aktualizacji systemu  RePOS? Skontaktuj się z DOK – numer znajdziesz w podsumowaniu, na końcu artykułu! ✅

Jak uruchomić Giełdę Kurierów – sprawdzenie opcji w systemie

Po włączeniu Giełdy Kurierów w systemie, w jej menu w pozycji „Dostawa” przy zamówieniu pojawi się znak plusa (+) obok napisu “Kurier z zewnątrz”: 

Dodawanie Giełdy Kurierów

Wystarczy kliknąć znak plus (+), aby wyświetlić informację na temat czasu odbioru kuriera. Odhaczając go i klikając przycisk “PRZYPISZ” kierujemy kuriera do danego zamówienia. 

To na tyle, kurier został zamówiony. Jego status będzie widoczny w dwóch miejscach: 1) zamówieniach bieżących oraz 2) KDS.

  • Podgląd w zamówieniach bieżących:
  • Podgląd w KDS:

Podsumowanie 

Giełda Kurierów to dodatek, który przyda się zarówno restauratorom posiadającym usługę dostawy, jak i tym, którzy dopiero chcą ją wdrożyć. Pozwala ona na optymalizację pracy kurierów, poszerzenie obszaru dostaw i redukcję kosztów. Zachęcamy do przetestowania naszej nowej opcji i mierzenia jej efektów.

Chętnie poznamy Twoją opinię na temat Giełdy Kurierów! Daj znać, jak Ci się podoba nowe rozwiązanie. Masz sugestie na temat zmian? Napisz!

📧 Mail: pawel.orzech@restaumatic.com

Jeśli chcesz włączyć Giełdę Kurierów w swojej restauracji – wypełnij formularz kontaktowy, prześlij nam kontakt do siebie, a nasz specjalista porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

W Restaumatic zajmuję się zarządzaniem komunikacją marketingową i zespołem projektowym w obszarze UX, UI i SXO.