Wirtualny kelner gotowy do pracy! Poznaj QR Waitera

QR Waiter, czyli wrtualny kelner

Na sali tłum, ogródek restauracyjny pełny, a Twoja obsługa potrzebuje pomocy ze zbieraniem zamówień od gości? Zniecierpliwieni goście szukają wzrokiem kogoś, kto może ich obsłużyć? Zabiegani kelnerzy i kelnerki popełniają błędy w zamówieniach i serwują klientom dania, których nie zamawiali? Znamy to. Mamy dla Was idealnego pomocnika – QR Waitera, czyli wirtualnego kelnera.

Jakie są korzyści z wdrożenia wirtualnego kelnera?

Dzięki QR Waiter klienci w restauracji mogą od razu zamówić swoje dania przy stoliku. Bez potrzeby czekania na kelnera, bezpiecznie i bezkontaktowo. Może wygodnie przeglądać całe menu w swoim telefonie.

Kolejną zaletą QR Waitera jest możliwość ekspresowego przyjmowania zamówienia i realizowania płatności, bezgotówkowo i bez wydawania reszty lub za pomocą gotówki. Z pomocą wirtualnego kelnera, który nigdy nie potrzebuje przerwy w pracy oszczędzasz czas i dbasz o komfort gości! Zyskujesz nowych klientów i zarabiasz więcej. Zapominasz o sytuacji, gdy nieobsłużeni goście wychodzą niezadowoleni z lokalu.

Warto również wziąć pod uwagę, jak QR Waiter usprawnia funkcjonowanie restauracji. Obsługa lepiej organizuje swoją pracę, szczególnie w godzinach szczytu, kiedy lokal pęka w szwach. Dodatkowo Twoi pracownicy mają „wsparcie”, a Ty nie musisz poświęcać energii i środków na rekrutowanie nowego członka załogi.

QR Waiter gwarantuje Ci również jedną ważną korzyść. Zamówienie z użyciem QR kodu, które składa gość Twojej restauracji trafia bezpośrednio do naszego systemu. Klient nie musi wpisywać numeru stolika w zamówieniu. Informacja automatycznie wyświetli się w systemie.

Jak działa QR Waiter?

Działanie QR Waitera jest bardzo proste i przyspiesza realizację zamówienia. Skraca czas oczekiwania na kelnera i przy okazji gwarantuje klientowi bezpieczną, pozbawioną bezpośredniego kontaktu usługę. Jak to wygląda krok po kroku?

  • klient siada do stolika,
  • skanuje QR kod, umieszczony w stojaczku na stoliku w restauracji,
  • przegląda menu,
  • wybiera danie i płatność online lub gotówką,
  • informacja o zamówieniu od razu trafia do systemu.

Jak uruchomić QR Waitera?

  1. Zgłoś się do nas i podaj liczbę stolików w restauracji.
  2. Wyślemy Ci paczkę z kodami QR oraz stojaczki.
  3. Ustawiasz je na stolikach.

Jak widać proces wdrożenia QR Waitera w ramach naszych usług jest bardzo prosty i szybki. Nie sprawi Ci żadnych problemów.

Poznaj QR Waitera

Chcesz uruchomić usługę QR Waiter w swojej restauracji w ramach naszych usług? Umów się na prezentację!

Brand & Marketing Coordinator

Odpowiada za planowanie i realizację strategii marketingowej Restaumatic w PL i w oddziałach zagranicznych. Koordynuje i analizuje działania online i offline.