Zmieniamy się dla Was!

System zamawiania online

Logo

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy kilka nowości w wizerunku naszej firmy. Zmiany są wpisane w DNA Restaumatic i od samego początku przykładamy ogromną wagę do nieustannego rozwoju.

Tworząc system ułatwiający restauratorom zdobywanie zamówień online oraz umożliwiający budowanie ich marki, przeszliśmy długą drogę, aby obecny poziom obsługi stał się oczywistym standardem. Nauka, doświadczenia i włożona praca nie poszła w las i dziś chcemy zaznaczyć etap, w którym się znaleźliśmy poprzez zmianę naszych barw i logo.

Od teraz Restaumatic posługuje się nowym logiem, które obecne będzie na wszelkich materiałach, zarówno tych online jak i offline.

Blog - Restaumatic.com

Facebook

Logo to jednak nie wszystko, ponieważ chcemy również zaprosić Państwa na nasz profil facebookowy. Będziemy tam udostępniać najważniejsze informacje o nowościach, najciekawsze newsy branżowe oraz ciekawostki z życia naszej firmy oraz naszych restauratorów. Warto śledzić profil i być na bieżąco z tym co w gastronomicznej trawie piszczy. Kliknij w Logo Facebooka poniżej i zobacz nasz profil.

Pozycjonowanie stron

Ostatnią rzeczą o jakiej chcieliśmy powiedzieć to nasza nowa usługa, którą mocno testowaliśmy przez ostatnie miesiące. Jesteśmy już pewni, że robimy to na wysokim poziomie i efekty spełniają oczekiwania.

Mowa o usłudze pozycjonowania stron restauracji, którą chcemy oferować naszym restauratorom, przez co ich strony będą wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania. Taka sytuacja bardzo pozytywnie wpływa na najważniejszy aspekt działalności gastronomicznej, czyli ilości zamówień!

Co w przyszłości?

Kolejne istotne zmiany są już w fazie produkcji i z pewnością w niedalekiej przyszłości pochwalimy się nowościami ze świata zamówień online!