3 restauracje z najlepszymi wynikami korzystające z systemu Restaumatic.

najlepsze restauracje

Sukces z Restaumatic

W tym wpisie chcemy przedstawić 3 historie sukcesu lokali gastronomicznych, które z nami współpracują i osiągają niesamowite wyniki. Warto zatrzymać się i popatrzeć gdzie udało się dojść innym restauratorom. Niech będzie to motywacja do dalszej pracy — chcemy również pokazać, że przy obraniu ambitnego celu i codziennej pracy, można wiele osiągnąć.

Pizzeria z Poznania – 70 000 sprzedanych pizz w rok

  • obrót miesięczny pizzerii w Restaumatic – ok 200 000 zł
  • ilość zamówień – ok 5200/miesiąc
  • od 90 do 300 pizz dziennie z wysyłką (tylko z kanału Restaumatic)

Pizzeria sprzedaje również poprzez portale, ale cały czas pracuje nad tym, aby przenieść całą sprzedaż online na system Restaumatic – dlaczego? Powód jest prosty – oszczędności i kontrola nad własnym biznesem.

Restaurator doskonale zdaje sobie sprawę, że ogromną wartością są: jakość obsługi, marka restauracji oraz dane klientów – do których ma nieograniczony dostęp. Jeżeli chodzi o korzyści finansowe – plusy są oczywiste. Jeżeli restauratorowi udałoby się wynegocjować 11% prowizji z portalem, to jego miesięczna opłata, przy 200 000 zł obrotu – wynosiłaby 22 000 zł…


Nie korzystasz jeszcze z systemu Restaumatic? Skontaktuj się nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na stronę WWW z systemem do zamawiania jedzenia w lokalu!


📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Pizzeria z Wrocławia – Rośnie jak na drożdżach

  • Obrót miesięczny – 70 000 zł – 100 000 zł – 158 000 zł
  • Liczba zamówień w ostatnim miesiącu – prawie 2890 zamówień
  • od 60 do 190 pizz dziennie z wysyłką

Pizzeria postanowiła zerwać współpracę z portalami ponieważ była na tyle silna i dobrze zorganizowana, by poradzić sobie bez nich. Silna marka pozwala spijać śmietankę z rynku – dlaczego? Stały klient nie potrzebuje tak wielu zachęt, aby skorzystać z oferty, wie o istnieniu lokalu i chętnie powraca. Koszt pozyskania takiego zamówienia jest marginalny, a cały zysk zostaje w kieszeni restauratora. Stały klient jest również chętny do polecania lokalu i potraw, co przynosi dodatkowe korzyści.

Sukces nie tylko w największych miastach

  • Obrót miesięczny – 47 000 zł
  • Liczba zamówień w ostatnim miesiącu – 1200
  • od 22 do 120 zamówień dziennie

Pizzeria funkcjonuje w miejscowości, która ma 60 000 mieszkańców. Współpracuje również z portalami do zamawiania jedzenia. Sukces restauracji bierze się z bardzo dobrze ocenianej pizzy oraz świetnie prowadzonego marketingu dla restauracji, ale rozumianego nie jako ładne logo lub piękne plakaty, a dbałości o klienta, produkt, obsługę i sprawne zarządzanie lokalem.

Więcej sukcesów w gastronomii

Restauracji, które osiągają ponadprzeciętne wyniki jest znacznie więcej i mamy nadzieję, że to grono będzie się nieustannie powiększało. Na początku współpracy restauratorzy często podchodzą z lekkim dystansem do uruchamiania własnego systemu zamawiania jedzenia online. Mniej więcej po 2 – 4 miesiącach 99,5% z nich generuje dodatkowe przychody i nie wyobraża sobie funkcjonowania bez tego kanału sprzedaży. Świadczy o tym dynamicznie rosnąca liczba współpracujących z nami lokali (już blisko 1700) oraz nieustannie rosnące obroty z kanału „Restaumatic”


Dołącz do Restaumatic!

Chcesz rozwijać restaurację nowocześnie, korzystając z wsparcia marketingowego oraz najnowocześniejszego systemu? Zostaw dane kontaktowe do siebie – prześlemy Ci najważniejsze informacje, które pomogą podjąć decyzje!