Jak przygotować restaurację na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022?

“Pooolska gola!” – już za niedługo setki tysięcy kibiców będzie skandować te słowa w barach oraz domach. Wszystko za sprawą zbliżającego się FIFA World Cup Qatar™ 2022. Wydarzenia sportowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Przykładowo podczas Mistrzostw EURO zaobserwowaliśmy ogromny wzrost zamówień na miejscu, w odbiorze i online! 

Jak wykorzystać Mistrzostwa Świata w Katarze do zwiększenia sprzedaży? Dowiesz się w artykule poniżej. 

Reklama GoogleAds/FacebookAds

Wiedział_ś, że kampanie GoogleAds oraz FacebookAds pomagają dotrzeć nawet do 100 tysięcy nowych odbiorców? Wykorzystaj to, żeby zachęcić gości do odwiedzenia Twojego lokalu podczas Mistrzostw Świata w Katarze czy składania zamówień online przez stronę internetową restauracji w przerwie między połowami. W zależności od platformy, którą wybierzesz przygotowana reklama będzie wyświetlana na strumieniu Facebooka lub w wyszukiwarce Google. Warto wykorzystać także reklamę na słowa kluczowe, dzięki czemu Twoja restauracja zostanie powiązana z FIFA World Cup Qatar™ 2022. Ważne, żeby klienci po wpisaniu przykładowej frazy takiej jak: “Gdzie obejrzę mecz Polska – Brazylia, Katowice” znaleźli w pierwszej kolejności Twój lokal. 

Wizytówka Google

Dlaczego poprawnie uzupełniona wizytówka Google jest ważna? Jest kilka powodów. Po pierwsze, dzięki dobrze wypełnionej Wizytówce Google Moja Firma osoby poszukujące  usługi jaką oferujesz uzyskują niezbędne informacje. Oprócz lokalizacji, nazwy, rodzaju kuchni oraz innych podstawowych informacji możesz w niej zaznaczyć, że w Twoim lokalu są emitowane mecze podczas Mistrzostw Świata 2022. Dodatkową funkcją, którą udostępnia Profil Firmy w Google, są wpisy. Wpisy pozwalają publikować informacje w wizytówce, która widoczna jest nie tylko na Mapach, ale i w wyszukiwarce. Wpisy to bardzo atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i użytkowników. To właśnie tam możesz zakomunikować np. promocje związane z FIFA 2022 i przekierować klienta od razu do strony, ponieważ każdy wpis umożliwia dodanie przycisku działania np. “Dowiedz się więcej”. 

Prowadzenie Fanpage’a na Facebooku 

Bądź aktywny w social mediach i daj się zauważyć! Niech Twoi goście wiedzą, że przeżywasz sportowe emocje razem z nimi. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zrobimy to za Ciebie! Mamy specjalną ofertę promocyjną, w której jeśli się zdecydujesz na dowolną usługę marketingową poprowadzimy Twojego Facebooka w czasie FIFA World Cup Qatar™ za 1 zł (standardowa cena to 499 PLN)! Brzmi dobrze, prawda? Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami:

📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Mailing

Kampania mailingowa to tani i szybki sposób, by dotrzeć do wielu odbiorców jednocześnie. Komunikat wysyłany jest dokładnie wtedy, kiedy go zaplanujemy. Projektowanie wysyłek wspierają zindywidualizowane szablony wiadomości, które znajdziesz w naszej ofercie. W treści umieszczany jest zawsze tzw. przycisk CTA (call to action), który przekierowuje odbiorcę bezpośrednio na stronę internetową Twojej restauracji. Dzięki temu goście mogą w szybki i łatwy sposób zamówić jedzenie z dowozem podczas Mistrzostw Świata 2022. Mailingi reklamowe idealnie uzupełniają działania w social mediach, kampanie sms czy Google Ads. 

Już teraz zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie Mistrzostwami Świata w Katarze, co potwierdzają dane z Google Trends. Dlatego jeśli nie prowadzisz jeszcze działań marketingowych wymienionych powyżej skontaktuj się z nami. Mistrzowsko zwiększ swoją sprzedaż już teraz!

Skontaktuj się z nami!

Chcę poznać ofertę marketingową!

Social Media Specialist

W Restaumatic zajmuję się tworzeniem contentu oraz moderacją profili w mediach społecznościowych. Współpracuje także z naszymi oddziałami zagranicznymi w zakresie zarządzania social mediami.