Materiały na FB | 15.11.2021 | Dzień studenta i Łagodnie czy na ostro

17 listopada przypada Dzień Studenta. Ta grupa to spora część klientów restauracji — warto wykorzystać grafiki o tej tematyce podczas publikacji treści na kanałach społecznościowych!

Drugim tematem grafik są preferencje klientów, gdzie pytamy, czy wolą spożywać łagodne czy ostre potrawy. To pytanie daje wiele możliwości rozwinięcia dyskusji z klientami pod grafikami!

Zapraszamy do pobierania!

Wskazówka 1 – Jak pobrać grafikę: Kliknij w wybraną grafikę, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy w tę grafikę i wybierz „Zapisz grafikę jako…”.

Wskazówka 2 – Teksty: Propozycje tekstów do postów znajdują się na dole wpisu.

Dzień studenta

Łagodnie czy na ostro?

Propozycje tekstów

Post 1: „Dzień studenta

Studenci! Od ponad miesiąca dzielnie zdobywacie wiedzę na uczelniach – mamy nadzieję, że przychodzi Wam to z łatwością i dzielnie brniecie przez stosy akademickich podręczników!

Wiemy, że w natłoku studenckich obowiązków ciężko znaleźć wolną chwilę na gotowanie, dlatego pamiętajcie o naszej restauracji – zamówienia dostarczamy prosto pod Wasze drzwi!

www.twoja-strona.pl

Post 2: „Łagodnie czy na ostro?

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, a każdy ma swoje preferencje – jedni wolą jeść pikantne posiłki, inni preferują nieco mniej ostre dania. A Wy jak lubicie jeść, łagodnie czy na ostro?

Niezależnie od Waszych smaków, każdy znajdzie coś dla siebie – w naszym menu znajdziecie łagodne i ostre dania. Sprawdźcie naszą stronę już teraz!

www.twoja-strona.pl