Aplikacja mobilna dla restauracji

Z roku na rok wzrasta ilość czasu spędzanego w internecie na smartfonach, kosztem innych urządzeń elektronicznych takich jak komputery stacjonarne czy laptopy. Statystyki pokazują, że niemal 70% czasu spędzonego online ma miejsce za pomocą smartfonów i ta liczba stale rośnie! 

Czy ten fakt można wykorzystać w marketingu dla restauracji? Oczywiście, że tak! Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie aplikacji mobilnej dla restauracji.

Dlaczego warto stworzyć aplikację mobilną dla restauracji?

Stworzenie aplikacji na smartfona dla restauracji to ukłon w stronę klientów. Dzięki temu upraszcza się proces zamawiania — klient nie musi wyszukiwać strony restauracji, wystarczy, że uruchomi aplikację ze smartfona.

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że aplikacja non-stop przypomina użytkownikowi smartfona o istnieniu restauracji. Przy każdym odblokowaniu telefonu internauta nieświadomie „skanuje” ekran główny telefonu i utrwala ikonę aplikacji w pamięci. Dzięki temu w przyszłości chętniej złoży zamówienie w restauracji, której aplikację posiada, niż w innej, gdzie musi złożyć zamówienie przez stronę www. 

Ponadto dzięki aplikacjom mobilnym na Androida oraz system iOS restauracja staje się nowoczesnym miejscem i dociera do potrzeb mobilnych internautów, którzy zdecydowanie wolą składać zamówienia jedzenia z dostawą przez aplikację, niż w klasyczny sposób, dzwoniąc do restauracji.

Jak stworzyć aplikację mobilną dla restauracji?

Stworzenie aplikacji na smartfony jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem, który wymaga dużej wiedzy oraz umiejętności programistycznych. Dla restauratorów korzystających z systemu zamówień online Restaumatic przygotowaliśmy usługę, która polega na kompleksowym przygotowaniu aplikacji. Nasi programiści przygotują cały kod aplikacji i umieszczą aplikację w Sklepie Google Play oraz Apple App Store.

Specjalnie dla Państwa obniżyliśmy ceny aplikacji mobilnych! Pakiet aplikacji iOS oraz Android kosztuje teraz jedyne 129 zł (wcześniej 229 zł). Jeśli posiadają Państwo już aplikację na Androida, za samą aplikację na systemy iOS zapłacą Państwo jedyne 89 zł (wcześniej 119 zł). Opłaty są jednorazowe, a po uruchomieniu aplikacji nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych koszów. Promocja trwa do 30.11.2021r.

Aby uruchomić aplikacje dla Państwa restauracji, prosimy o kontakt ze swoim Opiekunem lub z Działem Obsługi Klienta:

📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Nasi programiści przygotują dla Państwa aplikację w ciągu 2 tygodni od momentu podpisania umowy. 

Jak wyglądają aplikacje mobilne dla restauracji?

Przed zakupem mogą Państwo sprawdzić, jak wyglądają przygotowane przez nas aplikacje na systemy iOS oraz Android. Zachęcamy do zainstalowania aplikacji z restauracji Sushi World oraz Burgerovo, by przetestować aplikacje na iOS. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, jak wyglądają aplikacje na Androida, polecamy przetestowanie aplikacji przygotowanych dla restauracji Gospoda pod Zygmuntem oraz Hygge Food.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach aplikacje mobilne to podstawa funkcjonowania internetu. Każdy właściciel restauracji, który chce docierać do nowych klientów, powinien rozważyć uruchomienie aplikacji mobilnych dla swojej restauracji. Z Restaumatic proces ten jest szybki i prosty i nie generuje żadnych stałych opłat. Zachęcamy do kontaktu!