Pizzeria – Grafiki na social media

Prowadzenie profilu firmowego restauracji na Facebooku to niemal konieczność w dzisiejszych czasach. Stara zasada marketingowa mówi: „Bądź tam gdzie Twoi klienci”, a oni są na Facebooku, Instagramie (Ci młodsi na TikToku, SnapChatcie).

Dlaczego to takie ważne? Posty umieszczane w social mediach pozwalają utrzymywać relacje z klientami i przypominać o tym, że lokal istnieje i sprzedaje pyszne jedzenie. To nie tylko sposób na pokazanie swojej oferty i reklamowanie swojego lokalu, ale także możliwość nawiązania bliższej relacji z klientami.

Facebook to platforma, która pozwala mówić klientom restauracji/pizzerii: „Halo! pamiętajcie o nas podczas następnego zamawiania jedzenia”!

W związku z tym, że prowadzenie restauracji to zajecie niezwykle wymagające, również czasowo, zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas grafik jako posty na FB. Mamy nadzieję, że choć trochę pomożemy Państwu w codziennych obowiązkach. Poniżej znajdują się przygotowane przez nas materiały dla pizzerii.

Grafiki FB ogólne

Grafiki FB na Dzień Pizzy


Dołącz do Restaumatic

Korzystaj z wsparcia marketingowego, darmowych materiałów na FB, nowoczesnego systemu zamawiania jedzenia, aplikacji i innych narzędzi. Zostaw nam swoje dane – wyślemy Ci najważniejsze informacje do podjęcia decyzji!