„Napiwek dla dostawcy” w praktyce

Napiwek dla kierowcy

Niedawno dla wszystkich restauratorów korzystających z systemu restaumatic.com wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która z miejsca stała się hitem – napiwek dla dostawców jedzenia podczas płatności online. Oto kilka powodów sukcesu tego rozwiązania:
  • Ze względu na zwiększoną ilość zamówień z płatnością online spowodowaną COVID-19, kierowcy nie otrzymywali napiwków, które stanowiły istotną część ich wynagrodzenia.
  • Osoby zamawiające jedzenie, chciały dawać napiwek, w podziękowaniu za dostawę ale kontakt z dostawcą był ryzykowny. (proszę zobaczyć obrazek poniżej)
  • „Napiwek dla dostawcy” w systemie restaumatic.com rozwiązał ten problem i spowodował, że dostawcy ponownie mogą zarabiać, a restauratorzy nie muszą wykładać ze swojej kieszeni dodatkowych środków.

Tak to wglądało u naszych zagranicznych sąsiadów:

 

„Napiwek dla kierowcy” to:

  1. Dodatkowe pieniądze dla restauracji (nawet do 4000 zł/mc).
  2. Podniesione morale i zarobki kierowców.
  3. Sposób na podreperowanie finansów – każdy grosz się liczy!
  4.  Narzędzie, które z miejsca stało się hitem!

Uwaga 1: Odradzamy uruchomienie opcji „Napiwek dla kierowcy” jeśli nie jesteście jeszcze Państwo w 100% pewni jakości posiłków, dostaw, organizacji.

Uwaga 2: W przyszłości rozbudujemy funkcję tak, że jeśli klient nie przyzna napiwku, ale uzna po czasie, że napiwek się należał, bo jakość dostawy go zaskoczyła, to będzie miał możliwość jeszcze dopłacenia po 2 dniach, gdy system poprosi go o opinię. To powinno wpłynąć na jeszcze lepszą pracę kurierów.

Uwaga 3: W tej chwili kodujemy wyświetlanie raportu, tak abyście Państwo wiedzieli ile było napiwków i na jaką kwotę. Będzie to funkcja, która się przyda, gdy trzeba podzielić pieniądze na wszystkich kierowców czy całą załogę.
 
 
 

Jak uruchomić?

1.

 
 

2.

Przykład restauracji, która zachęca do dawania napiwków na swojej stronie WWW:

Grafiki do ewentualnego wykorzystania na Facebooku:

1.

 
2.
 
 

Dołącz do Restaumatic

Obsługuj zamówienia online przez własny system. Zostaw nam swoje dane – prześlemy najważniejsze informacje, które pozwolą Ci podjąć decyzję!