Materiały na FB I Euro 2024

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Zobacz, dlaczego warto przygotować swoją restaurację na Euro 2024 i skorzystaj z darmowych materiałów na Facebooka. 

Nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to doskonała okazja, aby przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć zyski w Twojej restauracji. Euro 2024 to wydarzenie, które przyciąga uwagę milionów fanów piłki nożnej, a Ty możesz wykorzystać tę okazję, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Dlaczego warto przygotować restaurację na Euro 2024?

 1. Zwiększona aktywność klientów
  • Mistrzostwa Europy to czas, kiedy wielu ludzi szuka miejsc, w których mogą wspólnie oglądać mecze lub zamawiają jedzenie do domów. Twoja restauracja może stać się takim miejscem, przyciągając grupy znajomych i rodziny.
 2. Wyższe przychody
  • Oferując specjalne menu i promocje związane z Euro 2024, możesz zwiększyć średnią wartość zamówienia. Specjalne zestawy kibica, promocje na napoje czy zniżki na kolejne zamówienia mogą skutecznie zwiększyć sprzedaż.
 3. Budowanie lojalności 
  • Organizując wydarzenia związane z Euro 2024, takie jak wspólne oglądanie meczów czy konkursy z nagrodami, budujesz lojalność klientów. Zadowoleni klienci wrócą do Twojej restauracji także po zakończeniu mistrzostw.
 4. Pozytywny wizerunek lokalu
  • Aktywne uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu sportowym może poprawić wizerunek Twojego lokalu. Klienci docenią zaangażowanie i chętniej będą zamawiać posiłki z Twojej restauracji. 

Wykorzystaj Przedsprzedaż na Euro 2024

Przedsprzedaż to darmowa funkcja, którą znajdziesz w Panelu Restauratora. Jest ona idealna dla kibiców, którzy zasiądą większym gronem przed telewizorami. Dzięki niej będą mogli nawet na kilka dni wcześniej zamówić do domów jedzenie z Twojej restauracji.

O tym, jak włączyć Przedsprzedaż w Panelu Restauratora przeczytasz w osobnym artykule

Darmowe materiały na Facebooka

Aby pomóc Ci w skutecznej promocji Twojej restauracji na Facebooku, przygotowaliśmy darmowe opisy postów i grafiki na Euro 2024, które możesz wykorzystać na swoim profilu.

Treści do postów:

1. Euro 2024 to czas na dobre jedzenie i futbolową zabawę!⚽ Zamów teraz i spraw, by każdy mecz smakował jeszcze lepiej! 🥳

——-

www.twoja-strona.pl

2. Gotowi na Euro 2024? Niech nie zabraknie Ci ulubionego jedzenia!🥳 Zamów pyszności na każdy mecz i ciesz się piłkarską ucztą w domowym zaciszu! ⚽

——-

www.twoja-strona.pl

3. Euro 2024 + pyszne jedzenie = idealne spotkanie! Niezależnie od tego, czy kibicujesz z przyjaciółmi czy sam w domu, nasze pyszne jedzenie idealnie uzupełni atmosferę każdego meczu. Zamów teraz i ciesz się smakiem futbolowego święta! ⚽🍴

——-

www.twoja-strona.pl

W Restaumatic zajmuję się zarządzaniem komunikacją marketingową i zespołem projektowym w obszarze UX, UI i SXO.