Nowości w produktach Restaumatic: Graficzny Widok Sali

Graficzny Widok Sali - instrukcja

Duży ruch, kilka sal i ogródek do obsłużenia. To niełatwe zadanie, nawet dla doświadczonego kelnera. Z myślą o usprawnieniu obsługi gości restauracji przygotowaliśmy dla użytkowników systemu RePOS Graficzny Widok Sali. Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegóły. 

Czym jest Graficzny Widok Sali [WIDEO]

Graficzny Widok Sali umożliwia rozrysowanie układu stolików w restauracji z podziałem na sale czy ogródki. W szybki i łatwy sposób odwzorujesz w nim salę w Twoim lokalu. Naniesiesz kształt, rozłożenie stolików, nadasz im numer lub nazwę. 

Każdy ze stolików po kliknięciu na niego ma możliwość złożenia zamówienia i podejrzenia go w systemie RePOS. Nasz test pokazał, że stosowanie Graficznego Widoku Sali znacznie przyspiesza obsługę stolików! Więcej o nim zobaczysz w naszym filmie:

Zalety Graficznego Widoku Sali

Graficzny Widok Sali umożliwia:

  • szybsze zarządzanie stolikami – intuicyjny narzędzie pozwala kelnerom lub  menedżerom szybko i łatwo przypisać gości do odpowiednich stolików.
  • sprawdzenie obłożenia na sali – graficzny widok umożliwia natychmiastowe sprawdzenie, które stoliki są zajęte, a które wolne, co pomaga w optymalnym zarządzaniu salą. 
  • podejrzenie, zmiany i dzielenia rachunku – kelnerzy mogą szybko podejrzeć bieżące rachunki dla każdego stolika, co usprawnia obsługę i minimalizuje błędy.
  • szybszą obsługę – pozwala na szybkie reagowanie na zmieniające się obłożenie sali  i dostosowanie planu obsługi w czasie rzeczywistym. Ponadto zautomatyzowany system przyspiesza proces zamówień i płatności, co poprawia efektywność pracy personelu.
  • ograniczenie pomyłek – ułatwia na bieżąco śledzenie i aktualizowanie statusu zamówień. Pomaga przy tym uniknąć nieporozumień i błędów.
Zalety Graficznego Widoku Sali

Jak używać Graficznego Widoku Sali? [Instrukcja]

Sprawdź, jak włączyć i korzystać z Graficznego Widoku Sali za pomocą kilku kroków: 

Krok 1: WŁĄCZENIE

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu RePOS, poproś swojego opiekuna o włączenie Graficznego Widoku Sali. Jeśli nie masz systemu RePOS, poproś nas o bezpłatną prezentacją na adres: contact@restaumatic.com 

Krok 2: NANIESIENIE SALI

Zaloguj się do Panelu Restauratora i wejdź w opcję „Stoliki”. Nanieś jedną lub więcej sali w zależności od Twoich potrzeb.

Przykład nanoszenia stolików na sali zobaczysz na poniższym wideo:

Krok 3: ODWZOROWANIE STOLIKÓW

Narysuj i rozmieść stoliki na mapie zgodnie z ich stanem faktycznym.

Krok 4: WPROWADŹ ZAMÓWIENIE

Kliknij w dany stolik, wprowadź zamówienie klienta i wyślij na kuchnię klikając „Zakończ”. 

Krok 5: WYŚLIJ ZAMÓWIENIE NA KUCHNIĘ

Wejdź w zakładkę kuchnia, odhacz zrealizowane przy danym stoliku zamówienie  i kliknij “Rozpocznij”, aby je wysłać na kuchnię. 

Krok 6: PODGLĄD OBSŁUŻONEGO ZAMÓWIENIA I ROZLICZENIE  

Aby rozliczyć zamówienie, wejdź w zakładkę „Bieżące”. Tam dokonaj rozliczenia klikając w dane zamówienie.

Bezpłatna prezentacja Graficznego Widoku Sali

Bez względu na to, czy posiadasz już system RePOS czy nie. Zapytaj nas o Graficzny Widok Sali. To bezpłatny dodatek do RePOS, z którym zarządzanie stolikami to kilka tylko kliknięć. Poproś nas o bezpłatną prezentację Graficznego Widoku Sali.

W Restaumatic zajmuję się zarządzaniem komunikacją marketingową i zespołem projektowym w obszarze UX, UI i SXO.