[POBIERZ] Darmowe grafiki na social media restauracji

Masz profil na Instagramie i Facebooku? Okej – oczywiście, że Twoja restauracja znajduje się
w Internecie! Mamy XXI wiek…
Zacznijmy jeszcze raz! Czy profil Twojej restauracji jest atrakcyjny? Nie mówię o ilości like’ów czy zaangażowaniu fanów. Zastanów się czy zdjęcia, które dodajesz są dobrą wizytówką lokalu. Pamiętaj, że w przypadku branży gastronomicznej książkę ocenia się po okładce. Coraz więcej konsumentów zanim wybierze się do danego miejsca sprawdza je online. W tym momencie decyzja potencjalnego klienta zależy od Ciebie. Przyciągasz wizualnie gości czy nieświadomie robisz antyreklamę?

Rozumiemy Cię – zarządzanie biznesem jest czasochłonne. Dlatego stworzymy grafiki za Ciebie! Nie jesteś wciąż przekonany? Pobierz próbne grafiki ZA DARMO i sprawdź je w praktyce.

Grafiki na sociale – ale po co?

W każdej strategii marketingowej powinno znaleźć się miejsce na social media. Im więcej wzmianek o Tobie w Internecie, tym lepiej! Szanse na dotarcie do potencjalnego klienta rosną – a co ważniejsze – rosną szanse na zostawienie pieniędzy w Twoim lokalu.

Otwarcie kanału do komunikacji z gościem to jedno, ale stworzenie okazji do rozpoczęcia konwersacji to drugie. Grafiki dają Ci taką możliwość. Nikt nie zostawi komentarza pod nieatrakcyjnym zdjęciem. A czy zrobi to pod profesjonalnym, przemyślanym postem? Odpowiedź zostawiam Tobie!


Aż 77% konsumentów przed odwiedzeniem restauracji sprawdza ją online. Przeprowadźmy doświadczenie. Wyobraź sobie, że jesteś głodnym klientem, wyszukujesz kilka knajp restauracji w Twojej okolicy i porównujesz ich profile w mediach społecznościowych. Na tym etapie już jesz – tylko, że oczami. Teraz odpowiedz szczerze, wybrałbyś swój czy konkurencyjny lokal?

Nie zrozum nas źle, nie chodzi o to, żeby robić sesje zdjęciowe za miliony. Chodzi o budowanie Twojej wiarygodności. A co w tym pomaga?

⦁ Udostępnianie postów przez klientów,
⦁ cykliczne serie czy konkursy,
⦁ zadbanie o aspekt wizualny profilu,
⦁ regularne postowanie.


Kryzys w branży gastronomicznej trwa. POKAŻ, że warto wybrać Ciebie. Zarzuć przynętę, która poprowadzi gości prosto pod Twoje drzwi.

Co zyskujesz?

Już wiesz dlaczego warto używać dobrych grafik, ale co tak naprawdę zyskujesz?

Czas, który przy natłoku obowiązków jest naprawdę bezcenny. Zainwestuj go dobrze, a jeśli możesz zostawić coś profesjonalistom, po prostu to zrób.

Materiał do postowania na bieżąco. Regularność jest naprawdę ważna. A my wyślemy Ci aż 4 grafiki miesięcznie, które możesz zaplanować do przodu. I zajmie Ci to w 15 minut.

Nowego pracownika…no prawie. Zyskujesz grafika z doświadczeniem, który wie co robi i robi to dobrze! Pracuje w branży gastronomicznej od lat, dzięki czemu zna potrzeby Twoich klientów.

Profesjonalne grafiki. Sam potrafisz obsługiwać tylko Painta? A może nawet nie do końca? Porzuć pomysły o kursie Photoshopa. To nasza działka. Prześlemy Ci gotowy produkt, żebyś mógł się zająć naprawdę ważnymi sprawami.

Wciąż się wahasz? Wypróbuj nasze DARMOWE grafiki i dopiero wtedy podejmij decyzję!
Chcesz skorzystać z usługi? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – Dawidem (531 747 625) lub Adamem (570 419 441). Z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania!

POBIERZ TUTAJ:

Wypełnij formularz

Social Media Specialist

W Restaumatic zajmuję się tworzeniem contentu oraz moderacją profili w mediach społecznościowych. Współpracuje także z naszymi oddziałami zagranicznymi w zakresie zarządzania social mediami.