Dlaczego warto wybrać nasz system zamawiania jedzenia online?

Restauratorzy rozmawiając z nami bardzo często pytają o to, dlaczego powinni wybrać akurat nasz system zamawiania jedzenia online. Zastanawiają się oni nad tym, czy nasza oferta rzeczywiście jest najlepsza i czy warto ją wybrać.

Takie zachowanie jest jak najbardziej prawidłowe, w końcu w biznesie każdy chce podejmować tylko te właściwe kroki.

Dziś chcemy przedstawić Państwu najważniejsze atuty naszego systemu zamawiania jedzenia online, aby z pełną świadomością mogli Państwo wybrać to, co jest najlepsze dla Was i dla Waszej restauracji.


Nie korzystasz jeszcze z systemu Restaumatic? Skontaktuj się nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na stronę WWW z systemem do zamawiania jedzenia w lokalu!


📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Łatwość obsługi systemu

Tworząc nasz system mieliśmy dwa główne cele. Pierwszym było ułatwienie życia internautom chcącym zamówić jedzenie przez internet. Drugim z kolei było stworzenie narzędzia maksymalnie prostego w obsłudze dla restauratorów. Może zabrzmi to nieskromnie, ale na bazie opinii uzyskiwanych od restauratorów możemy śmiało stwierdzić, że udało nam się cele te osiągnąć.

Nasz system, pomimo jego ogromnych możliwości, obsługuje się naprawdę łatwo. Wierzcie nam, że każdy może z niego korzystać bez najmniejszego problemu wprowadzając zmiany na swojej stronie internetowej, w menu restauracji, w godzinach pracy czy też w strefach dostaw.

Wsparcie posprzedażowe

Na rynku znanych jest wiele firm, z którymi dobry kontakt kończy się chwilę po podpisaniu umowy. U nas nic takiego nie ma prawa bytu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc w rozwoju Państwa biznesu. Sukces Waszej restauracji jest naszym sukcesem.

W firmie zatrudniamy pracowników, którzy odpowiedzialni są za posprzedażową obsługę klientów, dzięki czemu zawsze mogą Państwo mieć pewność, że kontaktując się z nami otrzymacie odpowiednie wsparcie. Jeśli więc kiedykolwiek będziecie mieć z naszym systemem problem, to śmiało się z nami skontaktujcie, a my z radością wszystko Wam wyjaśnimy i odpowiemy na każde pytanie!

Aż 4 metody przekazywania zamówień

Dbając o wygodę naszych klientów, w ramach naszego systemu wdrożyliśmy aż 4 metody przekazywania zamówień. Na tym polu konkurencję pozostawiamy daleko w tyle. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszego systemu, to informację o nowych zamówieniach składanych w Państwa restauracji za pośrednictwem strony internetowej otrzymywać będziecie mogli:

 • przez aplikację ROS
 • przez powiadomienie e-mail
 • przez kontakt telefoniczny
 • przez specjalną drukarkę

Gwarantujemy, że tak ogromnych możliwości nie zaoferuje Państwu żadna inna firma udostępniająca zamówienia online dla restauracji.

Bardzo rozbudowany system promocji

Musimy się pochwalić tym, że nasze narzędzie wyposażone jest w bardzo rozbudowany system promocji. Współpracując z ponad 3000 restauratorami zrozumieliśmy, że kwestia uruchamiania promocji w restauracji jest dla nich niezwykle istotna. To dlatego dajemy Wam możliwość tworzenia różnych promocji, w różnych kombinacjach. Z nami żadnego problemu nie sprawi Państwu:

 • promowanie danego produktu
 • uruchomienie programu partnerskiego
 • stworzenie kodu rabatowego na pierwsze zamówienie
 • uruchomienie promocji w chwili, gdy wartość koszyka osiąga dany poziom
 • zaplanowanie promocji aktywnych tylko w jednym dniu tygodnia

A to tylko początek możliwości, które w skuteczny sposób zwiększą sprzedaż w Państwa restauracji!

Narzędzia marketingowe

Doskonale wiemy, że konkurencja wśród restauracji jest ogromna. Rywalizują Państwo nie tylko ze sobą, ale też z portalami do zamawiania jedzenia online, które bardzo często próbują przechwycić Waszych klientów. Chcąc ułatwić Wam tę walkę w naszym systemie zamówień online udostępniliśmy kilka narzędzi marketingowych pozwalających na przypominanie o sobie klientom. To dzięki nim mogą Państwo:

 • wysyłać SMSy
 • wysyłać kampanie mailingowe
 • wysyłać wiadomości przypominające po określonym czasie od ostatniego zamówienia

Na podstawie działań restauratorów korzystających z naszych rozwiązań wiemy, że są one bardzo skuteczne i pozytywnie wpływają na wzrost zamówień w lokalu. Wydaje nam się, że wykorzystanie naszych narzędzi marketingowych jest wręcz obowiązkiem dla każdego z Was.

Usługi marketingowe

Dlaczego warto pozycjonować stronę restauracji?

Kolejną kwestią, która wyróżnia nas wśród konkurencji, jest posiadanie działu marketingu, w którym pracują specjaliści skupieni na reklamie naszych restauratorów. Naszym klientom oferujemy między innymi:

 • pozycjonowanie stron
 • prowadzenie kampanii Google Ads
 • prowadzenie konta na Facebooku
 • prowadzenie wizytówek Google
 • wysyłkę mailingów

Zadań tych nie zlecamy na zewnątrz. Robimy to sami, według naszej najlepszej wiedzy. Pamiętajcie Państwo: Wasz sukces jest naszym sukcesem, dlatego tak chętnie pomożemy Wam w skutecznej reklamie Państwa restauracji.


Dołącz do Restaumatic!

Korzystaj z najlepszego systemu zamawiania jedzenia online oraz wsparcia marketingowego. Zostaw nam swoje dane – wyślemy najważniejsze informacje, które ułatwią podjęcie decyzji.