Kampania Google Ads: samodzielnie czy razem z nami?

Kampania Google Ads: samodzielnie czy razem z nami?

Kampanie Google Ads są najskuteczniejszym sposobem pozwalającym na natychmiastowe przekierowanie na stronę internautów zainteresowanych Państwa ofertą. I to z uwagi na to chcemy gorąco zachęcić Was do podejmowania działań w zakresie reklamy restauracji właśnie tym kanałem.

Kampanie Google Ads, mając odpowiednią wiedzę i czas, z powodzeniem prowadzić można samodzielnie. Innym rozwiązaniem jest współpraca z naszą firmą. Dziś chcemy przedstawić Wam plusy i minusy wynikające z obu tych rozwiązań.

Kampanie Google Ads prowadzone samodzielnie

Rozwiązanie idealne dla osób posiadających wiedzę w zakresie prowadzenia kampanii w Google Ads, które mają czas, aby ją prowadzić, analizować, optymalizować i rozbudowywać.

Plusy

Jeśli chodzi o największe atuty związane z samodzielnym prowadzeniem kampanii Google Ads, to wypada wymienić dwie kwestie: pełną kontrolę nad funkcjonującą kampanią oraz możliwość codziennej analizy i wprowadzania natychmiastowych zmian.

Decydując się na samodzielne prowadzenie kampanii mają Państwo nie tyle możliwość, co wręcz obowiązek codziennego zerkania na kampanię w celu jej analizy i optymalizacji. Mają Państwo pełną kontrolę, jeśli chodzi o wszystkie ustawienia kampanii. Jest to wielkim plusem, o ile rzecz jasna osoba zarządzająca kampanią wie, jak z opcji tych korzystać.

W przypadku tego rozwiązania ważne jest również to, że restaurator prowadzący kampanię dla swojego lokalu ma możliwość wprowadzania w niej natychmiastowych zmian. Przydaje się to chociażby w chwili uruchomienia jednodniowej promocji, którą chce się reklamować również w ramach kampanii Google Ads. Prowadząc ją samodzielnie ma się możliwość wprowadzania zmian w tekstach reklamowych, banerach, promocjach czy słowach kluczowych niemal „od ręki”.

Minusy

Czas to pieniądz, warto o tym pamiętać decydując się na samodzielne prowadzenie kampanii. Rzetelne jej prowadzenie wymaga poświęcenia na to sporej ilości czasu. Pamiętajcie Państwo, że kampania w Google Ads to nie tylko jej przygotowanie, ale też:

  • analiza
  • optymalizacja
  • rozbudowana
  • doładowanie konta
  • wydruk faktur

To wszystko zajmuje czas, który w niektórych przypadkach warto poświęcić na coś innego związanego z prowadzeniem własnego biznesu.

Warto również wspomnieć o tym, że niepoprawnie prowadzona kampania to niemal gwarancja zbędnych wydatków. Z naszych obserwacji wynika, że wiele kampanii prowadzonych przez restauracje generuje zbędne kliknięcia z uwagi na zły dobór słów kluczowych, brak dodanych słów wykluczających czy niepoprawne ustawienia dotyczące lokalizacji, w których wyświetla się reklama.


Nie korzystasz jeszcze z systemu Restaumatic? Skontaktuj się nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na stronę WWW z systemem do zamawiania jedzenia w lokalu!


📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Kampanie Google Ads prowadzone przez Restaumatic

Rozwiązanie idealne dla restauratorów, którzy chcą zareklamować swój lokal mając świadomość, że kampanią zajmują się specjaliści, którzy Google Ads znają jak własną kieszeń.

Plusy

Zdecydowanie największym atutem tego związania jest to, że mogą mieć Państwa pełną świadomość, że reklamą lokalu zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy regularnie dbać będą o to, aby kampania była dobrze zoptymalizowana.

Współpracując z nami regularnie otrzymywać będą Państwo raporty z kampanii, dzięki czemu dobrze zrozumiecie Państwo statystyki kampanii mając wiedzę nie tylko o związanych z nią wydatkach, ale też korzyściach w postaci: ilości i wartości zamówień, ilości połączeń telefonicznych czy przejść do zakładki kontakt na Państwa stronie internetowej.

Ogromnym atutem współpracy właśnie z nami jest również to, że nam naprawdę zależy na sukcesie Państwa restauracji. To dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i natychmiastowo reagujemy na wszelkie prośby związane z wprowadzeniem zmian w kampaniach.

Na koniec chcemy wspomnieć o tym, że współpracując z nami mogą Państwo zapomnieć o problemach związanych z doładowywaniem konta Google Ads czy o generowaniu faktur w tym właśnie systemie. Wszystkim tym zajmujemy się my. I to w bardzo atrakcyjnej cenie. Koszt współpracy z naszą firmą zaczyna się od zaledwie 99zł miesięcznie!

Minusy

Zlecając nam prowadzenie kampanii Google Ads nie mają Państwo bezpośredniej możliwości ingerencji w to, co dzieje się na otworzonym dla Państwa koncie w systemie Google. To z uwagi na to, że zależy nam na tym, aby wszystkie ustawienia kampanii zależne były od nas. Nie jest to jednak przeszkodą do analizowania ruchu generującego przez prowadzoną przez nas kampanię, który widoczny jest na udostępnianym Państwu koncie Google Analytics. Należy przy tym pamiętać o tym, że zawsze czekamy na Państwa sugestie, które pomóc pomogą w lepszym ustawieniu kampanii.

Podsumowanie

Kampanie Google Ads to skuteczny sposób na zwiększenie ilości zamówień w restauracji. Sprawdziliśmy to i śmiało możemy to potwierdzić.

Jeśli planują Państwo zlecić to zewnętrznej firmie, to bardzo chętnie podejmiemy współpracę. W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą reklamy restauracji prosimy o kontakt na maila: marketing@restaumatic.com.