Przykładowe aplikacje mobilne dla restauracji

W ostatnim czasie udostępniane przez nas aplikacje mobilne dla restauracji stały się prawdziwym hitem. Pyta o nie wielu klientów zastanawiających się tym, jak takie aplikacje działają i jak wyglądają. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości w tym temacie zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem, który odpowie na wspomniane pytania.

Jak działa aplikacja mobilna?

Celem uruchamianych przez nas aplikacji mobilnych jest usprawnienie zamawiania jedzenia z urządzeń mobilnych. To oczywiste.

Jeśli z kolei mówimy o funkcjonowaniu aplikacji od strony interesującej restauratora, to warto zauważyć, że jest ona w pełni sprzężona z menu, które widoczne jest w panelu każdego z naszych restauratorów. Oznacza to, że aktualizując w jakikolwiek sposób menu swojej restauracji, robi się to jednocześnie zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Jeśli chodzi o zamówienia składane za pośrednictwem aplikacji, to również przyjmowane i realizowane są one w identyczny sposób, jak te ze strony internetowej. Identyfikować można je w statystykach widocznych w Google Analytics.

Uruchomienie aplikacji w żaden sposób nie komplikuje więc zarządzania panelem restauratora.


Nie korzystasz jeszcze z systemu Restaumatic? Skontaktuj się nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na stronę WWW z systemem do zamawiania jedzenia w lokalu!


📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic


Jak wyglądają aplikacje mobilne?

Przygotowywane przez nas aplikacje mobilne mają wygląd zbieżny z wyglądem strony internetowej danej restauracji. Zdecydowaliśmy się na takie właśnie rozwiązanie, aby utrwalać w pamięci użytkowników identyfikację wizualną danej restauracji. Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych aplikacji uruchomionych dla naszych Klientów. Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę na samodzielne ich przetestowanie, to serdecznie do tego zachęcamy, wystarczy odwiedzić stronę https://play.google.com/store/apps/developer?id=Restaumatic.com i zainstalować wybraną aplikację.

W przypadku chęci uruchomienia własnej aplikacji prosimy o kontakt z naszym Działem Opieki Klienta

📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic


Dołącz do Restaumatic!

Jesteś zainteresowany indywidualną aplikacją mobilną, systemem zamawiania jedzenia lub/i stroną stroną www? Zostaw nam swoje dane – wyślemy Ci najważniejsze informacje, które pomogą podjąć decyzje!