Aplikacje mobilne dla restauracji coraz bardziej skuteczne!

Aplikacje mobilne dla restauracji coraz bardziej skuteczne!

Wielu restauratorów korzystających z naszego systemu zamawiania jedzenia online zastanawia się nad ideą uruchomienia własnej aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet). Dziś chcieliśmy przedstawić Państwu dane statystyczne, które powinny skutecznie uświadomić  niezdecydowanym, że uruchomienie własnej aplikacji jest strzałem w dziesiątkę!

Już w chwili, w której podjęliśmy się zadania stworzenia aplikacji dla naszych restauratorów wiedzieliśmy, że będą one skutecznym kanałem sprzedaży. Mieliśmy tę świadomość z uwagi na to, że aplikacje są coraz bardziej popularne i użytkownicy urządzeń mobilnych coraz chętniej z nich korzystają. Zakładaliśmy więc, że sprzedaż tym kanałem na przestrzeni miesięcy i lat stale będzie rosła.

Rzeczywistość i tak nas zaskoczyła! Na szczęście bardzo pozytywnie.

Poniżej zamieszczamy wykres prezentujący ilość zamówień generowanych w naszym systemie, które złożone zostały przez użytkowników aplikacji.

Ilość transakcji w aplikacji mobilnej Restaumatic.com

Wyraźnie widać, że w ciągu tygodnia po uruchomieniu tego rozwiązania w pojawiło się kilkadziesiąt zamówień z aplikacji. Liczba ta stale rosła, a w chwili obecnej sięga niemal 500 zamówień tygodniowo.

Statystyki te są imponujące i chcieliśmy pogratulować naszym restauratorom, że zdecydowali się na instalację aplikacji i tak skuteczną ich promocję. Ten sukces jest ich zasługą, my dajemy tylko wiedzę i technologię.


Nie korzystasz jeszcze z systemu Restaumatic? Skontaktuj się nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na stronę WWW z systemem do zamawiania jedzenia w lokalu!


📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

To jednak nie koniec dobrych wiadomości!

Okazuje się, że z biegiem czasu regularnie rośnie nie tylko ilość transakcji, ale też współczynnik konwersji. Konwersją w przypadku restauracji sprzedających jedzenie online jest złożenie zamówienia.

Początkowo było to 5-15%, podczas gdy w ostatnich tygodniach udało się osiągnąć tu skuteczność na poziomie 32%! To świadczy o tym, że co trzecie uruchomienie aplikacji kończy się złożeniem zamówienia. Rewelacja!

Współczynnik konwersji w aplikacji mobilnej Restaumatic.com

Jeśli więc zastanawiacie się nad uruchomieniem aplikacji dla restauracji, to teraz macie solidny argument za tym, aby się na to zdecydować. To rozwiązanie jest skuteczne, popularne i lubiane przez internautów. Pamiętając o tych ostatnich, warto dać im to, czego oczekują!

Przypominamy, że aplikację dla swojej restauracji możecie Państwo stworzyć w ramach współpracy z Restaumatic.com. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Opieki Klienta 

Serdecznie do tego zachęcamy!

📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic