Dzień Ojca w restauracji

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu restauratorów może być to nie lada wyzwanie, ale też duża szansa. Jest to doskonała okazja do zwiększenia zysków oraz sposób na przyciągnięcie nowej grupy lojalnych klientów.


Nie masz pomysłu jak odpowiednio zorganizować Dzień Ojca w swojej restauracji oraz wyróżnić się na tle konkurencji? Przychodzimy z pomocą! Poniżej znajdziesz kilka przykładów na to jak zagwarantować swoim gościom niezapomniane wrażenia w tym wyjątkowym dniu.

Ojcowie jedzą taniej

Może to prosta taktyka ale działa! Rodziny zbierają się by wspólnie świętować przy jednym stole, więc dlaczego im nie ułatwić wyboru? „Ojcowie jedzą za połowę mniej? Musimy sprawdzić to miejsce!” – i właśnie w ten sposób zyskałeś nie jednego, a kilku nowych klientów, którzy mogą zostać z Tobą na dłużej. Piłka po Twojej stronie.

Specjalna pozycja w menu

Pozwól Twoim gościom poczuć się wyjątkowo! Stwórz pozycję, która nie tylko będzie pyszna ale także limitowana. Dodatkowo możesz zaszaleć z nazwą, wyglądem czy sposobem podania danego dania. Myśl nieszablonowo, a na pewno zyskasz darmową reklamę w mediach społecznościowych. Pamiętaj – ojcowie uwielbiają żarty!

Konkurs w Social Mediach

„Mój tata jest najlepszy!”. Dowiedz się dlaczego Twoi obserwatorzy tak twierdzą, a zwycięzcy zaproponuj darmową kolację z bohaterem jego wypowiedzi. Dodatkowo możesz poprosić ich o zrepostowanie konkursowego postu na ich profilu. Tym sposobem zdobędziesz przychylność stałych gości, ale również zdobędziesz nowych, którzy będą chętni wziąć udział w zabawie.

Zaplanuj wyjątkowy event

Muzyka na żywo, stand-up, a może karaoke? Sprawdź, co jesteś w stanie zorganizować, żeby urozmaicić Twoim gościom ten wyjątkowy wieczór. Może właśnie to sprawi, że 23 czerwca pod Twoimi drzwiami będą czekały tłumy.

Nie zapomnij o wynosach!

Pamiętaj, że znajdą się też tacy goście, którzy będą chcieli świętować z domu ale wciąż jedząc coś pysznego! Stwórz specjalny zestaw na wynos właśnie dla nich. Czy to będzie danie główne + piwo gratis czy 2 w cenie 1 już zależy od Ciebie! I pamiętaj – wszystkie strony stworzone przez nas posiadają zakładkę „Promocje”, dzięki której możesz samodzielnie ustawić kod, zasięg promocji oraz kontrolować ilość wykorzystanych kuponów.


Jak widać Dzień Ojca to idealna okazja do wyróżnienia się pośród konkurencji. A z odpowiednim przygotowaniem również szansa na zdobycie stałych klientów, którzy będą zaglądać do Ciebie znacznie częściej, a nie tylko od święta.

Social Media Specialist

W Restaumatic zajmuję się tworzeniem contentu oraz moderacją profili w mediach społecznościowych. Współpracuje także z naszymi oddziałami zagranicznymi w zakresie zarządzania social mediami.