Błyskawiczna obsługa zamówień telefonicznych! Poznaj moduł RePOS Caller.

Masz już RePOSa, ale potrzebujesz lepszej organizacji zamówień telefonicznych? Zdarzyło się, że kierowca pomylił adres dostawy lub zapomniał terminala? Masz wiele zamówień jednorazowych, ale klienci nie wracają do Twojego lokalu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: moduł Caller.

Jak działa moduł Caller?

Caller to narzędzie zintegrowane z naszym autorskim systemem POS dla restauracji – RePOS, które pomaga identyfikować połączenia telefoniczne w Twojej restauracji. W momencie, gdy odbierzesz telefon, informacje o kliencie wyświetlą się w RePOS. Po wprowadzeniu zamówienia i wyborze typu odbioru, możesz od razu przesłać informację o nowym zamówieniu do kuchni i do dostawców. Proste, prawda? Wystarczą 3 kliknięcia, by sfinalizować zamówienie! Jednocześnie, dane o kliencie: jego imię i nazwisko, adres dostawy, zamówione posiłki oraz liczba dotychczasowych zamówień, zapisują się w systemie i wyświetlą się w momencie, gdy ponownie ta sama osoba zadzwoni do Twojego lokalu.

 Z modułu Caller można korzystać według własnych potrzeb i upodobań, zarówno na tablecie, jak również za pomocą aplikacji w telefonie. 

Ciekawym rozwiązaniem dla lokalu jest także możliwość dodawania oznaczeń klientom. Dzięki temu, znamy historię osoby, która właśnie składa u nas zamówienie i wiemy, czy są jakieś szczegóły, na które należy zwrócić uwagę podczas obsługi. 

Oznaczanie klienta.

Taką informację również zobaczymy na powiadomieniu o połączeniu przychodzącym. Restauracja sama decyduje, czy chce z takiego oznaczenia korzystać. Nie działa ono automatycznie. 

Co zyskujesz, korzystając w swoim lokalu z modułu Caller?

  • Widzisz 9 ostatnich dań, które zamawiał klient oraz 3 ostatnie adresy dostawy,
  • Możesz jednym kliknięciem powtórzyć całe ostatnie zamówienie,
  • Szybciej zrealizujesz zamówienia telefoniczne, dzięki automatycznej identyfikacji połączenia,
  • Masz podgląd, jak ma na imię dzwoniący, wzbudzasz jego sympatię, czuje że nie jest anonimowy w Twoim lokalu,
  • Budujesz bazę lojalnych klientów, którzy regularnie składają zamówienia.

Dzięki temu zwiększasz zyski swojej restauracji!

Nowości w Callerze

W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy nowe usprawnienie, dzięki któremu jeszcze szybciej przyjmiesz zamówienie telefoniczne i zyskasz więcej użytecznych informacji o kliencie. O co chodzi?

Podczas dodawania nowego zamówienia, możesz skorzystać z zakładki: „Ostatnio zamawiane” a w niej  “Ostatnio zamawiane dania”. 

Tutaj wyświetli się lista do 9 ostatnio zamawianych posiłków

Zakładka „Ostatnio zamawiane dania”.

Dzięki tej informacji, można w ekspresowym tempie sporządzić nowe zamówienie, proponując klientowi (na przykład), czy ma ochotę na tę pozycję z menu, którą zamawiał ostatnio w Twojej restauracji (np. Pizza Salami).

Ponadto wprowadziliśmy opcję powtórzenia ostatniego zamówienia! Korzystając z Callera, w momencie, gdy zaczniemy dodawać nowe zamówienie, w sekcji „Ostatnio zamawiane„, oprócz 9 zamawianych wczesniej dań zobaczymy również „Ostatnie zamówienie„. Po jego kliknięciu od razu uzupełni się koszyk oraz pole adresowe. Wystarczy już tylko potwierdzić i voila zamówienie złożone!

Dlaczego warto korzystać z Callera?

Dzięki aplikacji Caller przede wszystkim oszczędzasz czas. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla lokali gastronomicznych, które realizują dużo zamówień z dostawą lub odbiorem własnym. Jego implementacja jest niezwykle prosta, a korzyści odczujesz bardzo szybko. Nie tylko zarządzanie zamówieniami stanie się łatwiejsze. Sprawisz też przyjemność klientom, którzy na dźwięk swojego imienia w słuchawce telefonu podczas powitania na pewno się uśmiechną. 

Cena modułu RePOS Caller: 39 zł/miesięcznie.

Masz pytania o Callera lub RePOS? Porozmawiaj z nami!

📞 Numer telefonu: +48 732-081-111
✉️ E-mail: contact@restaumatic.com
🔗 Facebook: https://www.facebook.com/Restaumatic

Więcej informacji również na: https://www.restaumatic.com/pl/repos/ 

Kierownik Działu Agencji Marketingu

Zajmuje się zarządzaniem zespołem i organizacją pracy wewnętrznej Agencji Marketingu Restaumatic. Specjalizuje się w analityce danych oraz marketingu online.